• Nóżki do mebli

Nasze nóżki meblowe nadadzą charakter i wyjątkowy wygląd Twoich mebli. Dzięki tym akcesoriom meblowym możesz przeprowadzić metamorfozę każdych mebli typu sofa, fotel, kanapa czy komoda i wyczarować meble eleganckie i o indywidualnym charakterze. 
Nasze nogi meblowe wykonane są - tj. toczone ręcznie z trwałego i twardego drewna bukowego na miejscu w Polsce, co daje gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz zastosowania bezpiecznych materiałów. Wykończone są mosiądzem w kolorze szczotkowanego złota lub szczotkowaną srebrną stalą. 

Do malowania naszych nóżek meblowych zastosowaliśmy najwyższej jakości, pod względem trwałości i bezpieczeństwa, farby Fluger w kilku najbardziej modnych kolorach.

Mocowanie nóżek jest bardzo proste – po prostu wkręcasz nóżki w miejsce starych, ponieważ wyposażone są w gwint M8, który stosowany jest standardowo w meblach np. w sofach i fotelach firmy IKEA. Gdy Twój mebel nie posiada żadnych otworów do wkręcenia nóżek meblowych lub nie był w nie wyposażony, wówczas stosujesz uniwersalną płytkę mocującą i po problemie.

Nasze drewniane nogi do mebli to elegancja i indywidualny charakter.

na-zamowienie

ab