• Meble Hemnes

Meble HEMNES, to ponadczasowość i tradycja. HEMNES IKEA cechują się oryginalnym stylem, który z pewnością docenią miłośnicy prostoty w dobrym guście. Jednak może przyjść taki moment, w którym ta tradycja przestanie nam się podobać. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy dekory na meble HEMNES.
Czym jest dekor? Pozwala on ożywić meble i nadać im unikalnego, niepowtarzalnego stylu. Jeżeli lubicie Państwo, gdy w waszym salonie, przedpokoju czy sypialni nie jest nudno, dekor to coś dla Was. Nazywany również „naklejką na szafę” daje możliwość personalizacji wielu mebli.

Wasza szafka na buty czy komoda wydaje Wam się nudna i myślicie nad kupnem nowej? Dekor zmieni jej charakter i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.
W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście nieszablonowych wzorów dekorów, które ożywią meble HEMNES. Proponujemy wzory kwiatowe, symetryczne, kwadratowe i wiele więcej. Z pewnością znajdą Państwo model odpowiedni do swoich potrzeb.
Najważniejszą cechą dekoru jest łatwość jego montażu i demontażu. Poradzi sobie z nim każdy, niezależnie od wieku i zdolności manualnych. Wystarczy użyć taśmy dwustronnej która jest zdecydowanie najprostszym i najszybszym sposobem montażu dekoru. Ma ona również drugą zaletę. Pozwala w przyszłości na zmianę dekoru. Użycie taśmy zrywalnej daje możliwość usunięcia dekoru bez uszkodzenia mebli.

Nic nie stoi także na przeszkodzie, by użyć silikonu uniwersalnego czy kleju. Wtedy muszą jednak Państwo pamiętać, że dekory będą przymocowane na stałe.  

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.