• Lustra

 

Charakter każdemu pomieszczeniu nadają drobne dodatki. Wiemy, jak ważne jest, by salon czy sypialnia były przytulne i ciepłe. Dlatego oferujemy Państwu lustra dekoracyjne, które dobrze wkomponują się w całokształt Państwa domu. Nasze lustra są jednocześnie na tyle małe, że nie zaburzą koncepcji pokoju i odpowiednio duże, by spokojnie się w nich przejrzeć.

Rozmiar to nie jedyna ich zaleta. W naszym sklepie znajdą Państwo kilkanaście rodzajów luster m.in. w stylu greckim, marokańskim czy ramowym. Stawiamy na bezpieczeństwo użytkowania, dlatego nasze lustra wykonane są z bezpiecznego materiału – plexi.

Jeżeli biały kolor panelu lustra Państwa nie przekonuje – żaden problem. Przed złożeniem lustra można go pomalować na dowolny kolor, według uznania i pomysłu. Gdy lustro zyska nowe barwy, można przejść do jego montażu, który jest banalnie prosty. W oferowanych przez nas zestawach znajduje się taśma dwustronna, przy użyciu której można powiesić lustro. To najlepszy sposób montażu, bowiem daje możliwość bezproblemowego zdjęcia lustra.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.