• Lustra akrylowe

Marzą Państwo o stylowym dodatku do Waszego salonu? Czymś małym, ale jednocześnie rzucającym się w oczy? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty luster akrylowych.

Nasz sklep prezentuje Państwu najnowszy hit – stylowe lustra akrylowe. Ich najważniejszą cechą jest bezpieczeństwo. Nasze lustra akrylowe są wykonane z wysokiej jakości, nietłukącego się szkła akrylowego, dlatego można je spokojnie umieścić w pomieszczeniu z małymi dziećmi.

Oferowane przez nas lustra do salonu to nie tylko jakość wykonania, ale także możliwość personalizacji. Kupują Państwo lustro w kolorze biały mat i mają dowolność w jego modyfikacji. Panel można pomalować na dowolny kolor, dzięki czemu lustro stanie się integralną częścią pomieszczania.
W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kilkanaście modnych kształtów paneli ażurowych. Oferujemy m. in. styl marokański, grecki, czy ramowy. Szeroki wybór z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

Zaletą lustra jest również łatwość jego montażu. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi, bez których nie obejdzie się montaż tradycyjnego lustra. Dzięki zastosowaniu taśmy dwustronnej, znajdującej się po spodniej stronie lustra, można od razu po zakupie przystąpić do montażu. Wystarczy jedynie odkleić taśmę i mocno docisnąć lustro do ściany.
Jeżeli nie planują Państwo zmiany miejsca położenia lustra, nie ma żadnych przeciwwskazań do użycia silikonu uniwersalnego bądź kleju.  

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.