• Akcesoria

Czy można zmienić meble bez kupowania nowych? Oczywiście, że tak! Potrzeba do tego jedynie odpowiednich akcesoriów. Takimi właśnie dysponuje nasz sklep. W oferowanym przez nas asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów gałek i uchwytów do mebli oraz drewniane nóżki lub nogi w różnych kolorach. Kupno akcesoriów do mebli, to świetny pomysł na odświeżenie każdego pomieszczania.

Wymiana szaf, komód, foteli, itp. to bardzo kosztowne przedsięwzięcie. By zmienić wizerunek pokoju nie trzeba się ich pozbywać. Wystarczy nadać starym meblom nowego charakteru. Nóżki w kolorze złotym, srebrnym,różowym czy niebieskim z pewnością przełamią schemat wystroju. Ich zaletą jest prosty montaż. Wszystkie one posiadają standardowo mocowany gwint M8. Jeżeli Państwa meble nie mają otworów, wystarczy zastosować uniwersalną płytkę mocującą.

Z kolei do ożywienia szaf polecamy wymienić uchwyty. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. eleganckie kryształowe gałki, złote uchwyty z mosiądzu czy czarne matowe uchwyty. Każdy z nich wyraźnie wpłynie na wystrój pomieszczenia i nada mu nowego blasku.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.